Dlaczego my – Twoje korzyści

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzajemność."
- Konfucjusz

Chcemy aby to co robimy opierało się na zaangażowaniu i profesjonalizmie. Każda sprawa jest dla nas ważna. Wiemy, że jesteśmy oceniani przez pryzmat efektów naszej pracy dlatego staramy się spojrzeć oczyma naszych Klientów i odpowiedzieć na ich oczekiwania. Pomoc naszym Klientom i uzyskanie odszkodowania jest za każdym razem naszym osobistym sukcesem. Satysfakcja naszych Klientów utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens.

 .

.
.

DAJEMY OD SIEBIE:

Osobiste zaangażowanie

w sprawach naszych Klientów, którzy mogą liczyć na szczegółową analizę każdego przypadku przez naszych specjalistów od dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Nie podchodzimy do problemów naszych klientów w sposób sztampowy. Do każdej sprawy przydzielony jest opiekun klienta co pozwala nam na bieżący monitoring przebiegu sprawy i odpowiednio szybką reakcję.


Indywidualne podejście do sprawy

gdyż każda zlecana nam sprawa jest dla nas tak samo ważna. Każdą sprawę analizujemy odrębnie sprawdzając dokładnie historię zdarzenia, skutki i konsekwencje. Zawsze szukamy najlepszych możliwych rozwiązań zapewniających naszym Klientom uczciwą i rzetelną informację. Dodatkowo zapewniamy naszym Klientom bezpłatne doradztwo prawne w sprawie.


Determinację w dochodzeniu najwyższych możliwych kwot odszkodowań

popartą naszym doświadczeniem i nieustępliwością. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu maksymalnych kwot odszkodowań na każdym etapie postępowania. Nie poprzestajemy na drodze polubownej. Nasi prawnicy gotowi są reprezentować Klienta również na drodze sądowej i egzekucyjnej.


Przejrzystość działań

informując Klientów o przebiegu sprawy i o każdym istotnym zdarzeniu. Postępujemy zawsze w granicach prawa. Jesteśmy transparentni. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania naszych Klientów.


Czytelny sposób rozliczeń

uzależniając nasze honorarium wyłącznie od kwot uzyskanych dla naszych Klientów. Co ważne, nasi Klienci nie ponoszą żadnych opłat wstępnych. Będąc świadomym trudnej sytuacji finansowej wielu naszych Klientów postanowiliśmy pokrywać koszty sądowe prowadzonych postępowań z własnych środków.


Wiedzę i doświadczenie

poparte wieloletnią praktyką i licznymi sukcesami jakie osiągali nasi prawnicy w konfrontacji z zakładami ubezpieczeniowymi.


 

Wierzymy iż:
„Wszystko można robić lepiej, niż robi się dzisiaj.”
Henry Ford

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza. Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem tak szybko jako to możliwe.
Prosimy uzupełnić wszystkie wymagane pola.
Zadzwoń CC

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowych.pl w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowych.pl w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług oferowanych przez administratora strony Prawaposzkodowych.pl z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail