Misja i wartości

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzajemność."
- Konfucjusz

Naszą misją jest propagowanie wiedzy o prawach jakie przysługują osobą poszkodowanym w różnego rodzaju zdarzeniach losowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pomaganiu ofiarom wypadków i ich rodzinom. Działamy w sposób rzetelny i profesjonalny. Służymy wsparciem dla naszych Klientów w procesie dochodzenia świadczeń pieniężnych od sprawców wypadków i zakładów ubezpieczeniowych.

 .

.

NASZE STANDARDY:

Empatię

którą kierujemy się poznając naszego Klienta pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby i sytuację, w której się znajduje. Chcemy aby nasi Klienci mieli poczucie bezpieczeństwa wiedząc, że mogą na nas liczyć. Zaufanie, którym nas obdarzają jest dla nas bardzo ważne dlatego troszczymy się o to aby współpraca z nami była oparta o najwyższe standardy i zasady dobrych praktyk.


 Szacunek

i poważne traktowanie Klienta są fundamentami naszej codziennej pracy. Dla nas każdy jest tak samo ważny i dlatego staramy sią wkładać całe nasze serce w każdą przekazaną nam sprawę.


Profesjonalizm

jest podstawą skutecznego działania. Stawiamy sobie za cel ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakość naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, iż jest to proces dlatego też staramy się aby nasze działania były przejrzyste, wykonywane z należytą starannością i dbałością o interesy Klienta.


Doświadczenie

naszego zespołu w połączeniu z wartościami firmy pozwalają nam znajdować optymalne rozwiązania dla naszych Klientów. Wspólne sukcesy motywują nas do dalszej pracy utwierdzając nas w przekonaniu, że to co robimy jest ważne i potrzebne.


 

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza. Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem tak szybko jako to możliwe.
Prosimy uzupełnić wszystkie wymagane pola.
Zadzwoń CC

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowych.pl w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowych.pl w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług oferowanych przez administratora strony Prawaposzkodowych.pl z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail