Nasz zespół

"Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest: Co robisz dla innych?"
- Martin Luther King Jr.

Za naszymi dokonaniami stoją ludzie z którymi pracujemy. To oni są stanowią prawdziwy kapitał spółki. Realizując usługę dla ludzi dotkniętych przez los wymagamy, by reprezentujące nas osoby łączyły zarówno empatię i zrozumienie dla sytuacji osoby poszkodowanej z wysokim poziomem merytorycznym. Takie połączenie stanowi klucz do sukcesu i jest podstawą satysfakcji naszych Klientów.

 .

NASZ ZESPÓŁ:

Radcy prawni

Nasi prawnicy w ostatnich latach skierowali do procesu sądowego roszczenia w kwocie ponad 12 mln zł przy jednoczesnym korzystnym zakończeniu procesów sądowych na poziomie 98%. Ponadto prawnicy, z którymi na co dzień współpracujemy otrzymali wiele nagród i wyróżnień takich jak PROFESJONALISTA FORBESA wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik FORBES czy tytuł RADCY ROKU przyznawany przez Krajową Izbę Radców Prawnych.


Doświadczeni negocjatorzy

Wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji i mediacji pozwala nam na uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań dla naszych Klientów.


Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza. Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem tak szybko jako to możliwe.
Prosimy uzupełnić wszystkie wymagane pola.
Zadzwoń CC

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowanych.pl w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowanych.pl w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług administratora strony Prawaposzkodowanych.pl zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług administratora strony Prawaposzkodowanych.pl z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail