Partnerzy

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością"
- Thomas Jefferson

Wiemy, że leczenie naszych Klientów to nieodzowny element powrotu do pełni zdrowia dlatego polecamy tylko profesjonalistów na najwyższym poziomie, na których mogą liczyć nasi Klienci. Poniżej lista osób z którymi współpracujemy lub po prostu polecamy wiedząc, że dzięki nim nasi Klienci są w dobrych rękach:


Centrum WDOMED to zespół doświadczonych lekarzy rehabilitacji, fizjoterapeutów, logopedów, neurologopedów, psychologów i dietetyków świadczący usługi na najwyższym poziomie, w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dowiedz się więcej

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza. Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem tak szybko jako to możliwe.
Prosimy uzupełnić wszystkie wymagane pola.
Zadzwoń CC

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowanych.pl w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowanych.pl w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług administratora strony Prawaposzkodowanych.pl zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług administratora strony Prawaposzkodowanych.pl z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail