Partnerzy

"Ludzie nie chcą prawdy, oni chcą pewności i bezpieczeństwa."
- Anthony de Mello

Wiemy, że leczenie naszych Klientów to nieodzowny element powrotu do pełni zdrowia dlatego polecamy tylko profesjonalistów na najwyższym poziomie, na których mogą liczyć nasi Klienci. Poniżej lista osób z którymi współpracujemy lub po prostu polecamy wiedząc, że dzięki nim nasi Klienci są w dobrych rękach:


Centrum WDOMED to zespół doświadczonych lekarzy rehabilitacji, fizjoterapeutów, logopedów, neurologopedów, psychologów i dietetyków świadczący usługi na najwyższym poziomie, w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dowiedz się więcej

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza. Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem tak szybko jako to możliwe.
Prosimy uzupełnić wszystkie wymagane pola.
Zadzwoń CC

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowanych.pl w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora strony Prawaposzkodowanych.pl w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług administratora strony Prawaposzkodowanych.pl zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług administratora strony Prawaposzkodowanych.pl z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką bezpieczeństwa informacji. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail